lesbian videos mercedes carrera knock out her cheating hubby. home alone chav slut. desi anal mom helps in tub romantic family dinner.porn videos dealer fuck.

Fakte mahnitëse për ushqimin që hamë

122

Ne mendojmë se e njohim ushqimin që hamë, por nuk është gjithmonë kështu. Ka shumë sekrete kurioze që ndoshta nuk i keni ditur.

  • Uji i kokosit mund të përdoret si zëvendësues i plazmës së gjakut, në rast nevoje ekstreme.
  • Ushqimi në aeroplan  nuk është veçanërisht i shijshëm, pasiqë shqisa jonë e nuhatjes dhe shijes zvogëlohet 30% për shkak të presionit të lartë të kabinës në lartësi të madhe.
  • Ka aq shumë lloje të mollave  saqë nëse hani një në ditë, do t’ju duheshin më shumë se 20 vjet për t’i provuar të gjitha.
  • Djathi është produkti ushqimor më i vjedhur në botë, 4% të tij zhduken çdo vit.
  • Për të bërë 100 gram çokollatë duhen rreth 1700 litra ujë.
  • Mjalti nuk prishet.
  • Mjalti më i vjetër u zbulua në vitin 1922 nga Hovard Karter , në varrin e faraonit egjiptian Tutankhamun. Është testuar nga biologët dhe është gjetur se është ende i përshtatshëm për konsum.
  • Një hamburger i McDonald’s mund të përmbajë mish nga mbi 100 lopë të ndryshme.
  • Me kavanozët e Nutellës të shitura për një vit, ju mund të mbuloni Murin e Madh të Kinës tetë herë.
  • Njerëzit janë të programuar gjenetikisht që të pëlqejnë reçelin.

Përmblodhi dhe përshtati:

www.studentet.mk

Comments are closed.

www.x-video.center roomie caught doing nude selfies. sex viet college teen doggystyled in coed threesome. lesbian chicks amateurs in xxx scenes with food fetish scenes.desi videos